Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi eredményemet...

Az érettségi eredményemet magam kell beküldeni a pontszámításhoz?

Figyelt kérdés

Mikor jelentkeztem februárban, mindent amit kértek feltöltöttem (interneten jelentkeztem).

Most nem értem, ez a csomag micsoda, amit most a napokban küldenek ki?


Másrészt, benéztem a felvi.hu-ra, és ott azt írta, hogy felkel töltenem az érettségi bizonyítványaimat, amit egyébként nem kaptam még meg, mivel most csinálom..


Mikorra kell ezt feltöltenem?


Nagyon köszönöm a segítséget már elöre is, küldföldröl jelentkezem, szóval nem tudom hogy müködnek a dolgok igazán!


2012. máj. 24. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
juli közepe felé kell feltenned
2012. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagyis mikor megkapod. csak nyugi
2012. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ok, de vajon külföldre is kiküldik?


A pécsi egyetemtöl is várok egy levélre, hogy befizethessem a rajzalkalmassági díjat, de hát még nem jött meg, és jövö pénteken van a vizsga:S (majd holnap felhívom öket..)


Köszi a segítséget!

2012. máj. 24. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
ha jelentkezni tudtál külföldire ki is küldik szerintem
2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Július 10-ig kell feltölteni a hiányzó dokumentumokat.
2012. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!