Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE óvodapedagógus alkalmassá...

ELTE óvodapedagógus alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs túl jó hangom, és elég szégyenlős is vagyok, ha éneklésről van szó...mások azt mondják, hogy nincs rossz hangom, én mégsem bízom magamban...szóval a kérdés: akkor is van esélyem bejutni, ha az énekhangom nem igazán szép?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 25. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg, max azt mondják, hogy nem.
2012. máj. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ijesztgetni akarlak,de ha van egy pici hangot,akkor gyakorolj addig sokat!

Nekem a többi alkalmasságim tökéletes lett,de az éneken buktam el. Igaz nekem katasztrófális ének hangom van. Igaz ez már öt éve volt,akkor nagyon szigorúan vették ezt,mert magas volt a túljelentkezés is.

2012. máj. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg mindent beleadni, mert ha látják rajtad, hogy nagyon szeretnél jól teljesíteni és meg van azaz alap, amire ott majd építhetnek, akkor szerintem sikerülni fog.

Nagyon kevesen tudnak nagyon jól énekelni, a lényeg, hogy ne legyen olyan hibád, amit ők nem tudnak majd korrigálni az évek során.

2012. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!