Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most év végén kaptam...

Ha most év végén kaptam bukásértesítőt 3 tárgyból is, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Kémia, matek és biosz. De kémiából kerek 2-re állok, bioszból 2,6-ra matekból szintén kerek 2-re. Szóval nem értem miért kaptam. Azt hallottam, hogy azért mert 2. félévben csak 1-eseket kaptam ezekből a tárgyakból. Ez mondjuk igaz. Csak a 2 félévem jegyei elég a-hoz, hogy bukjak? De ha év végéig írok, mindegyikből min egy 2-est, de igyekszem még jobbat, akkor elkerülhető a pótvizsga??? Kérem mihamarabb válaszoljatok! Köszi!
2012. máj. 25. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Második féléved átlaga 1.0, szóval nem teljesítetted azt a félévet.

2012. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha írok min 3-as dogát mind a három tárgyból? kémiából és bioszból még 5-öst is képes lennék.
2012. máj. 25. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
itt már nincs mit tenni, esetleg ha minimum hármast írnál mindenből, bár jó lenne azt is tudni, hogy hány darab egyest szedtél össze tantárgyanként, mert ha több, mint három, amik persze nem órai munka egyesek, akkor szívás van
2012. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel nyelvi előkészítőben vagyok ezért nagyon kevés óraszámban tanuljuk a a fent említett tárgyakat. Matek heti 2, biosz heti 1, kémia csak minden második héten van egyszer. Ebből kifolyólag, ebben az évben kémiából össz-vissz négy jegyem van, a második félévben csak egy dogát írtunk még, ami nekem 1-es lett. Ezért akarnak meghúzni. Ugyan ez van bioszból. Vannak 3-im, még 5-öm is bioszból, de ez mind az első félévben, második félévben csak egy db jegyem van, ami 1-es. Matekból ugyan ez.
2012. máj. 25. 18:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval nagyon kevés dogát írtunk ebben az évben.
2012. máj. 25. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
en is nyelvi elokeszitos voltam, tudtommal ott max jasoljak, h folytathatod e vagy sem, de te dontesz h mit akarsz! bar en nem buktam, szal igy mégse tudom, h mi a helyzet nalad......
2012. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!