Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz szokott lenni az Országo...

Nehéz szokott lenni az Országos Kompetencia Felmérés 6. Osztályban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 07:04
 1/8 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyáltalán nem nehéz.Meg ha az is, akkor mi van? Nem osztályozzák, nem elemzik név szerint (az eredménye is csak jövő tavasszal lesz nyilvános). Ahogy a neve is mutatja, általános felmérésről van szó.

Ne izgulj, nincs gyakorlatilag semmi tétje.

2012. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem Nehéz, Csak Vigyázz Rá, Hogy Minden Szót Nagybetűvel Írjál.
2012. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Aha... Nekünk azt mondta a matektanár, hogy akinek 2-esnél rosszabb lesz, azt megbuktatja... Ez most komoly? Ilyet lehet csinálnia? Am bocs, h ide írtam. 6-odikos vagyok.
2012. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem volt nagyon nehéz,de nekünk leosztályozzák.
2012. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 6. osztályos és azt mondta az én magyar tanárom, hogy ha felvételizel egy jó iskolába és behívnak és nincs elég hely, de te okos vagy, de ott van egy másik ugyan olyan okos lány/fiú akkor előveszik a kompetenciaméréseiteket és az alapján döntenek! (remélem érthetőn írtam le)

2013. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kamuzott. Hogy férnének hozzá egyáltalán? Honnan vennék elő, mikor nincs is meg nekik?
2013. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ha ezt nekem írtad, akkor remélem igazad van :))
2013. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Majd írd meg milyen volt
2016. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!