Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendezvényszervezéshez milyen...

Rendezvényszervezéshez milyen képzés szükséges?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendezvényszervezéssel foglalkozni, jelenleg idegenforgalmat tanulok, idén végzem, de jobban érdekel a rendezvényszervezés. Milyen képzést kell elvégeznem?

Előre is köszi a válaszokat!



2012. máj. 29. 09:01
 1/4 anonim válasza:
Andragógiát.
2012. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rendezvényszervezést általában az idegenforgalmi képzés órarendjébe, vagy szakirányába szoktak betenni. Ezen kívül okj-s képzésen tanítják. Viszont, ha van idegenforgalmis végzettséged, akkor mellé valószínűleg a munkáltató nem vár el mást CSAK GYAKORLATOT. Egy újabb képzés elvégzése helyett, keress inkább egy olyan céget, ahová elmehetsz gyakornoknak, akár még ingyen is.
2012. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Idegenforgalmi szakmenedzserként végzek idén, ezért is kérdeztem, hogy szükséges-e tovább tanulnom, ha rendezvényszervezőként (vagy esküvőszervezőként) szeretnék elhelyezkedni.

A képzések, pedig nem olcsók, ezért én sem látom értelmét még egyet elvégezni, hogy ha megfelel az idegenforgalmi képzés is. Sajnos már többször néztem gyakornoki állásokat ilyen téren,de csak tapasztalt munkaerőt keresnek. Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 29. 12:35
 4/4 anonim válasza:
Sajnos sokszor fogsz még azzal szembesülni a szakmában, hogy olyanokat keresnek, akinek már van gyakorlata. Ez csak úgy fog menni, ha rájuk keresel a neten, a nyakadba veszed a várost néhány önéletrajzzal és felkeresed őket. Majd elmondod, hogy te szeretnél ezzel foglalkozni és mindent megtanulni a gyakorlatban és szívesen besegítenél nekik teljesen ingyen.
2012. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!