Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelmen érettségizet...

Emelt történelmen érettségizettek! Megvan adva egy tétel, most legyen pl. a Náci és a bolsevik ideológia. Ha kihúzod ezt a tételt, akkor a tanár dönti el, hogy melyiket kell elmondanod, vagy mindkettőt el kell? Vagy megvan adva egy konkrét feladat?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert - hogy megint ennél a témakörnél maradjak - az én kidolgozott tételemben a bolsevikokról jóval kevesebb van írva (kb. másfél, ha van), a nácikról meg vagy 3. Persze, ez érthető is, ennél több nagyon nem kell. Ez a kb. 5 oldal nem rizsa, színtiszta lényeg, ami kell bele.

2012. máj. 29. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor kihúzod majd ezt a témát, kapni fogsz elvileg egy feladatot hozzá, gondolom ez vagy a náci vagy a bolsevik ideológiát öleli fel, de még az is lehet hogy mindkettőt érinti. Én csak most megyek majd úgyhogy nem vagyok 100%-ig biztos benne, de nekem így mondták.
2012. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm! Én is most megyek majd:D Sok sikert!
2012. máj. 30. 11:15
 3/8 Hófehérke19 válasza:
Es ti mikor mentek? Hány tételt tudtok már?
2012. jún. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én jövőhét szombaton...és hát...igazság szerint sehol nem tartok még...:S Te mikor mész?
2012. jún. 1. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én jövő hét pénteken megyek, 20 témakört tudok :(
2012. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hófehérke19 válasza:
én jövőhét csütörtökön megyek,ugy igazából kb.15 tudok eddig.
2012. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hófehérke19 válasza:
de nagyon félek már teljesen kivagyok:D
2012. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 12-én megyek és még alig tudok valamit. De az írásbelin már túl vagyok, asszem jól sikerült, de csak 5-én megyek megnézni, akkor tudom meg. Annyit tanultam az írásbelire hogy már nagyon elegem van belőle, de azért persze majd az összes tételt átnézem, csak valahogy már kifogytam az energiából :D
2012. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!