Menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés
Szóval júniusban lesz egy háromnapos osztálykirándulás, de én valahogy nem rajongok ezekért. Az osztály sem annyira jó és nagyon olyan jó barátaim nincsenek is ott. Mindenki tökre ellenséges, meg csak egymás kritizálásához értenek. Ez nem az én világom. Viszont csak hárman nem jönnek a kirándulásra de én se szeretnék menni, mert belegondoltam mi lesz majd éjszaka, hogy fogok kijönni az olyan csajokkal akik egész álló nap csak a divatról tudnak beszélgetni..Szívem szerint maradnék itthon élvezni a nyarat, de eszem szerint mennék. Ha elmennék azért mennék mert max. nem akarok jó sztorikból kimaradni és hogy legyen majd miről beszélni jövőre. Szerintetek, mi legyen?
2012. máj. 29. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el. Biztos van valaki az osztályból, akivel azért el lennétek. Csak állj az egészhez pozitívan és érezd jól magad! :)
2012. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se szerettem a középiskolai osztályomat, csak az iskolán kívül voltak barátaim, pl. a szomszéd csaj, akivel együtt nőttünk fel. Az osztálykirándulásokra csak azért mentem el, hogy lássak múzeumokat, idegen városokat, nevezetességeket stb. mert a családommal sose volt pénzünk utazgatni. És hogy mi volt éjszaka? Aludtam. Hogy a többiek mit csináltak, az már az ő dolguk.
2012. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el.

Nekem is széthúzó osztályom van és volt is. Általánosban érdekes módon eléggé klikkesedett az osztály, ment a kibeszélés, cikizés stb. Amikor kirándulni mentünk félretettük ezt és egy emberként élveztük a dolgot. És életre szóló, maradandó emlékeim lettek, amiken a mai napit mindig mosolygok. Az egyik például, amikor hazafelé koktélt csináltunk. Egy kiürült flakonba öntöttünk mindenféle üdítőt, ami volt nálunk és utána mindenki megkóstolta. Húztam a számat, de nagyon finom volt. :D És közben nagyon jól szórakoztunk.


Szóval menj csak el. 3 nap nem sok idő, bőven marad idő a nyárból, amikor úgy élvezed, ahogy szeretnéd.

A lényeg, hogy legyél vidám és pozitívan állj a dolgokhoz, hidd el, idővel a többiekre is átragad a pozitív hozzáállás és a jókedv és nyoma sem lesz az ellenségeskedésnek. :)

17/L

2012. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!