Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Muinkanélküli kismamaként van...

Muinkanélküli kismamaként van lehetőségem a munkaügyi központon keresztül tanfolyamot végezni?

Figyelt kérdés
12 hetes babás vagyok. Nem dolgozom,akkor küldtek el amikor kiderült a baba. Munkanélküli járadékot nem szeretném igénybe venni, csak a szülés elött egy hónappal, hogy legyen biztosított időm, és kapjak gyedet és tgyást is. De szeretném, ha van rá lehetőség, hogy addig valamilyen tanfolyamot elvégezzek a központon keresztül, nekem most nem telik rá, hogy magamnak fizessem. Van még ilyen egyáltalán a munkaügyikben? Vagy mivel nem szeretnék járadékot, igy már nem is igényelhetnék ilyen lehetőséget? Tudna valaki segiteni? Köszönöm.

2012. máj. 30. 07:12
 1/1 anonim ***** válasza:
járadékra jelentkezz majd,sztem az kell a tanfolyamhoz. de nem akarok rosszat írni,keress rá a neten a hozzád tartozó mk-ra és ott felvilágosítanak
2012. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!