Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek középiskolában...

Szerintetek középiskolában elsősként megfelel az évvégi 4. 00 átlag?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ milyen erős iskola. Bár egy ilyen kerek négyes, az sosem nyerő, legalább azokból a tárgyakból amikkel majd foglalkozni akarsz, meg kéne lennie az ötösnek. Persze lehet hogy megvan, de akkor az ilyen kerek átlaghoz kell pár hármas, az meg mégsem olyan jó.
2012. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kettes elégséges,

a hármas közepes/átlagos,

a négyes jó,

az ötös kiváló/példás.


ezek szerint te jó vagy.

2012. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem, sokkal jobb az arany középút. Így marad időd fiatalnak lenni. Csajok/pasik pia, bulik stb.
2012. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
15:17 Nem középsulinak kell fiatalnak lenni, akkor még mindneki szemében lúzer vagy, csak ti hiszitek, h menők vagytok. Az egyetem az, ahol buli van minden nap, viszont sz@r jegyekkel nem lehet bekerülni.
2012. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Én most 11.-es vagyok, és azt gondolom egy négyes átlag egész jó. Én világéletembe 4,0-4,4 közötti átlaggal rendelkeztem. Bekerültem a középiskolába és bármennyire készültem, figyeltem, tanultam, félévkor 3,5 volt az átlagom. Sírva fakadtam, nem ehhez voltam szokva. Év végére feltornáztam 4-re, aminek nagyon örültem.

Benne van a pakliban, hogy elsőben ront az ember egy kicsit, hiszen új iskola, új követelményrendszer, új és nehezebb tananyagok, hozzá kell szokni.

Azóta szépen ívelek felfelé, most félévkor már 4,5 volt az átlagom, aminek nagyon örülök. Szerettem volna feltornázni 4,7 körülire, de sajnos annyi nem lesz.


Pedig emlékszem 9.-ben napi 3-3,5 órákat tanultam, most van olyan, hogy napi 1 órát és mégis sokkal jobban tudom a tananyagot, és ami fontos, mindent értek és nem magolok. :D



Szóval szerintem nem rossz, sőt. De jövőre kicsit hajts rá, főleg azokra, amik érdekelnek és később szükség lesz rá. Nekem szerencsém van, ami érdekel és később kell, azt nyilván tanulom, ami viszont nem fog kelleni, de szeretem, azt is tanulom. Így konkrétan mindent tanulok. :)

17/L

2012. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!