Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemen államiról átkerül...

Ha egyetemen államiról átkerülök fizetősre, azt milyen módon közlik?

Figyelt kérdés
Elintézik egyszerűen ETR-el? Gondolom küldenek levelet is. Ha küldenek, akkor megindokolják, hogy azért kerültem át, mert mondjuk csak 27 kreditet teljesítettem? Előző vizsgaidőszakban kórházban voltam, emiatt pár vizsgámat nem tudtam megcsinálni, és nem akarom, hogy megtudják ezt.
2012. jún. 1. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos lesz valamilyen hivatalos értesítő, ha másról nem a tandíjról mindenképp, kérdezd meg a tanulmányi osztályon.

Mit ne tudjanak meg? Hogy kórházban voltál vagy hogy nem voltál vizsgázni? Mivel utóbbit úgyis tudják.

Ha kevés kredited lett első félévben, miért nem vettél fel sok szabadon választható tárgyat, vagy passziváltattad magad?

2012. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyi az ETR-ben minden benne van szóval tudják, hogy nem teljesítettél minden vizsgát, de azt nem tudják miért. Viszont elszúrtad, mert a kórházi papírokkal igazolva tudtad volna a félév végén passziváltatni az egész féléved, így elkerülhetted volna, hogy átkerülj fizetősre.

Amúgy csak akkor tesznek át, ha 4 félév alatt nem teljesítettél 60 kr-t.

Fognak majd értesítőt küldeni, amúgy érdemes a TO-t is kérdezni ezügyben vagy a hozzád tartozó tanszéket, hogy mik a lehetőségeid.

2012. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!