Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendészeti szakközépiskola...

Rendészeti szakközépiskola felvételién olvastam hogy min a nőknek 160 cm-nek kell lennie. Csak ezért nem vesznek fel valakit?

Figyelt kérdés
ha mindenen átmegy max pontszáma van..153 cm vagyok!!!!

2012. jún. 1. 11:01
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy esetleg láttam ilyen testmagasság növelő gyakorlatot...ha sokat nyújtanék..lehet a méréskor pont annyi lennék..úgyis csak egyszer mér le egy orvos nem??
2012. jún. 1. 11:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de semmi keresnivalója egy 153 cm-es lánynak az utcán. Nézd meg még egy kicsivel magasabb nő mellé is kell egy férfi rendőr, nehogy baja essen.

Régen volt tekintélye a rendőröknek, akkor a magassághatár férfiakra vonatkozóan 185 cm volt. Na akkor nem röhögték körbe őket. No meg nőket fel se vettek.

2012. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most mért vagy ilyen??kicsi korom óta az a vágyam...ez szerintem diszkrimináció...miért nem lehetnék az ami szeretnék..és ha rendőr??
2012. jún. 1. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem bántásként írtam, egyszerűen ez a véleményem. Elhiszem, hogy rendőr szeretnél lenni, de gondolj el egy olyan szitut, ami talán nem is ritka, hogy egy 190 cm-s pasi áll előtted, és nem igen akar az egyenruhának engedelmeskedni. Te meg csak ott állsz, mert mit is tudnál vele kezdeni?
2012. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lesz pisztolyom:D
2012. jún. 1. 12:00
 6/10 A kérdező kommentje:
de különben is igenis néha jól jön még egy rendőrségnek is egy női rendőr..mert vannak olyan esetek mikor kisgyerekről van szó..ha megfigyeled általában mindig ilyenkor legalább egy nő is van a rendőrök között mert egy gyerek jobban megbízik egy nőben..általában őket is bízzák meg ezzel!!!
2012. jún. 1. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Elképzelhető, hogy nősz még:)

Amúgy ne vedd bántásnak, de: évről-évre túljelentkezés van a rendészeti szakközepekbe, ahová rengeteg lány is jelentkezik. Mi okuk lenne téged felvenni ilyen magassággal, ha van egy csomó megfelelő magasságú jelentkező, aki ugyanolyan jól tud teljesíteni a felmérőn(vagy még jobban), mint akár te?:)

Egyszerűen nem érdekük. Inkább szigorítanak, minthogy enyhítsenek, ez a helyzet. Egyik haverom idén volt felmérőn az adyligetibe...

2012. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos igazuk van a többieknek... Nem fognak felvenni, hacsak nem nyújtasz magadon még legalább 7 centit. A magassarkú nem ér... :D

160 alatt senkit nem vesznek fel ...

2012. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igazad van. Ezt szerintem is diszkrimináció. Attól még hogy valaki nem olyan magas, még jó rendőr válhat belőle.... Ezt azért mondom, mert én is az szeretnék lenni... 160 cm vagyok... nem tudom van-e esélyem...
2012. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok.. még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy sok olyan is van aki magas... mégsem úgy teljesít ahogy egy rendőrnek kellene...
2012. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!