Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tegnap este kimentem a konyháb...

Tegnap este kimentem a konyhába pont amikor nővérem és apukám beszélgettek valamiről, de amikor apa meglátta, hogy én is ott vagyok, akkor furán nézett és ezt mondta nővéremnek "használj fogalmazásgátlót vagy a lovag páncélos legyen"?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez? Még csak hatodikos vagyok, de már tudok fogalmazni, nővéremmel problámák lesznek? Légy szí segítsetek.Nem értem mire gondolt apu.
2012. jún. 2. 19:00
 1/7 anonim válasza:
100%
erre en is kivancsi vagyok
2012. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felhívta a nővéred figyelmét, hogy még nem akarsz nagybácsi lenni!
2012. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nővéreddel szexuális témában beszélgettek és figyelmeztette, hogy védekezzen, mert még nem akar nagyapa lenni. Fogalmazásgátlónak hívta a fogamzásgátlót, hogy te ne vedd észre, a lovag legyen páncélos = a fiú akivel szexel használjon óvszert.
2012. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szexre...fogamzásgátlót vagy kotongumit használjon..
2012. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell még mindent értened. Nincs semmi gond vele. Bár a közoktatáshoz ennek mi köze van, azt meg én nem értem! :-)
2012. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól leírták már előttem is. Nővéreddel szexuális témáról beszélgetett éppen és figyelmeztette, hogy védekezzenek. Amit mondott annyit jelent, hogy kezdjen el fogamzásgátlót szedni vagy a fiú mindig használjon óvszert. Csak neked ezt nem kell még feltétlenül tudni, ezért úgy mondta, hogy ne értsd. :)
2012. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Ez aranyos. :) Ne aggódj, nincs semmi baj a nővéreddel! :)
2012. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!