Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi megtekintésen van...

Érettségi megtekintésen van javítókulcs, vagy vigyek magammal?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk tavaly nem volt jav. kulcs. szerintem nem lesz baj, ha viszel magaddal.
2012. jún. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár:S akkor inkább viszek laptopot, nem fogok kinyomtatni 6 fajta feladatsort. Tényleg, most hogy mondod, nálunk sem volt ősszel. Hmm... nem lenne ez alap, hogy minden fajtából kinyomtatnak legalább egy példányt? Mármint azokból a tantárgyakból is szintekből, amelyekre az adott suliban volt jelentkező. Na mindegy. Köszi:)
2012. jún. 5. 06:34
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk volt. én a két felvételi tárgyamat végig is javítottam vele. találtam 2 hibát a matekomba, amit hozzá is írtak egyből.
2012. jún. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, én hibáért nem reklamáltam:D Mondjuk amikor megláttam, hogy 80% lett a matek, el sem akartam hinni. Ha meg valami hiba van benne, azt úgyis észre fogja venni a külsős javítótanár. Ha meg nem, akkor még jobb:)
2012. jún. 5. 12:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!