Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulási segítség, hogyan...

Tanulási segítség, hogyan lehet hatékonyabban?

Figyelt kérdés

Kedves Egyetemisták! Aki hatékonyan tud tanulni, kérem írja le vagy bárki adjon ötletet, mert a magolásnál rosszabb nincs, nekem ráadásul az mindig is rosszul ment. Rengeteg mindent láttam az interneten, a vegyél be egy kapszulát és felfrissülsz ötlettől a villámolvasáson át a mindenféle rajzolós tanulós módszerig, de van valakinek valami komplex átfogó technikája, amivel hatékonyan tanul?

Mert én borzasztóan nem tudok magolni, se időm (dolgozom) se energiám és egy vizsgára ha meg is van, rá egy héttel el is felejtem az anyagot.


2012. jún. 5. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy tanul, és máshogy fogja fel a dolgot, máshogy jegyez meg dolgokat.Meg ha nem érdekel az amit tanulsz akármit is csinálsz soha sem fogod tudni rendesen.Alakíts ki saját tanulási módszereket, figyeld meg hogyan jegyzel meg könnyebben dolgokat és előbb utóbb menni fog.
2012. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kacsa Tibor ***** válasza:
Ha segítségre lenne szükséged, akkor látogasd meg ezt az oldalt. Alapvetően érettségizőknek készült, de egyetemistáknak is megfelelő. [link]
2013. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!