Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 35-40 fokos lázzal hogyan...

35-40 fokos lázzal hogyan lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Van még legalább 60 tételem, bevan osztva hogy napi hány tételt kell megtanulnom a szóbelire, 3 napot kihagytam már.:S Nagyon nem tudok így felkészülni a szóbelire. Állandó fejfájással, semmi sem marad meg bennem. ÉS már csak 2és fél hét van hátra...
2012. jún. 5. 16:58
 1/5 tetro ***** válasza:
35 fokot azért én nem nagyon nevezném láznak... :D
2012. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

38-at akartál írni, igaz?


2,5 hét sok idő, a lázat pedig csillapítani kell, nem a gép előtt írni, és kérdezgetni!


Nyomás az ágyba, feküdd ki! Szedj gyógyszert, tartsd be az orvos utasításait!

2012. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Coldrex gyorsan leviszi a lázat, beveszel egyet és irány a tételsor!
2012. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként, igen, a szervezet normál testhője 36-36.5 között van, 37,x hőemelkedés, 38-tól láz.
2012. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lázcsillapító, hűtő-fürdő, kiadós alvás.

Szerintem ilyenkor fontos, hogy sok kis alvást iktass be napközbe is. Szóval tanulsz mondjuk két órát, utána pihensz egy órát. Bár nem fogsz olyan jól haladni, mintha nem lennél beteg, de mégis többre haladsz, mintha csak pihensz egész nap.


Sok sikert a szóbelihez és gyógyulj meg minél hamarabb! :)

17/L

2012. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!