Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hülyeség, de ha...

Timeee31 kérdése:

Lehet, hogy hülyeség, de ha anglisztikára jelentkeztem, akkor ugye nincs semmilyen különleges határ, amit el kell érnem az emelt angol érettségin, Csak az a lényeg, hogy 60% felett legyen, nem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor vesznek fel, ha eléred a bejutáshoz szükséges pontot, onnantól nem számít hogy 50 vagy 100%-os-e az angolod.
2012. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne. Szegedre olyan 374 körül volt a ponthatár, így ha van egy 60%-os angol emelted, akkor szükséges még egy 107%-os közép magyar, hogy fölvegyenek...
2012. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez persze függ, hogy melyik egyetem, milyen szintű és pontszámú a többi érettségid, év végi jegyeid... A lényeg, hogy több pontod legyen majd a végén mint a határ.
2012. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70% feletti angol mellé az kell hogy az összes többi tárgyad 90% fölé menjen, különben kevés az esélye, hogy bejutsz.
2012. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ? Közületek van, aki szintén anglisztikára jelentkezett vagy csak úgy véletlenül tévedtetek ide? :)
2012. jún. 11. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Én arra jelentkeztem, 88%os az írásbelim, szóbeli függő hogy mennyit esik le a %, emellett a másik emeltem írásbelije 93%, abból holnap szóbelizek... :) 425-445 pont között bárhol lehetek. ELTE anglisztika a cél. Neked? Hogy sikerültek eddig?
2012. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ELTE anglisztika a cél. :) Hát igazából én kettőből tettem emelt szintet, töriből meg persze angolból. :) Hát a töri írásbeli része 58%-os lett, de én úgy érzem, hogy a szóbeli jól sikerült, úgyhogy várom, hogy javítottam. :) Az angol meg 71%-os lett, de büszke vagyok, mert önálló tanulással, suli mellett így sikerült rá felkészülnöm, de nekem ez így jó. :) Majd ha felvesznek (amit nagyon-nagyon remélek), akkor a nyáron persze még angolozok, célom a felsőfokú nyelvvizsga hamarosan történő megszerzése. Az irodalom 82%-os lett, azt még fel tudom javítani kb. 88%-ra, a matekom meg 60% lett, de igazából az nem is nagyon érdekel, úgysem lesz rá nagyon szükségem. xD És megkérdezhetem, hogy fiú/lány vagy, és honnan? :D Remélem majd találkozunk. :) És a többi neked hogy sikerült?
2012. jún. 15. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
írok privátban üzenetet :)
2012. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!