Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Augusztus utolsó hetében...

Augusztus utolsó hetében van-e esélyem olcsó albérletet találni?

Figyelt kérdés

Pótfelvételizni fogok,így csak augusztus utolsó napjaiban derül ki,hogy költözhetek-e...

Folyamatosan nézem a hirdetéseket,de gondolom,senki sem olyan ütődött,hogy "fenntartsa" nekem a helyet akár hetekig is,hogy utána esetleg pofára essen...


Mit tanácsoltok?Jár valaki hasonló cipőben?


465 pontom van,van okom félni?:D


2006-ban érettségiztem,ugye rám nem vonatkoznak más szabályok,mint az idén érettségizőkre?Kicsit paranoiás vagyok.:S


És még egy kérdés,kicsit más téma:

Megjelent a Diákhitel 2...ez most komoly,hogy a kölcsön értéke a tandíjjal egyenlő?Ha tehát valaki jól tanul,akkor nyugodtan jelentkezhet pl. a Semmelweis Egyetemre orvosnak,ahol 1020000 Ft-ba kerül egy félév?Számomra ez olyan hihetetlen...


2012. jún. 7. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval akkor most nem jelentkeztél? Csak mert, ha igen és államis szakot írtál be, de be szeretnéd írni a fizetős változatát, hogy ne kelljen pótfelvételizni akkor még megteheted.

465 pont melyik szakra? Ha összehasonlítod az előző évi ponthatárokkal ki lehet kalkulálni, hogy érdemes-e nézelődni albérleteket.

Diákhitel 2-ről még nincs sok infó sajnos, azt hiszem aug. közepétől lesznek. Valszeg érinteni fog engem, bár nagyon nagyon nem akarok hitelt felvenni, de csak ez segíteni, mert több a tandíjam mint 250 e/félév.:S

2012. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem,idén nem jelentkeztem sehová.

Környezetmérnök szak,az előző évek alapján a pontjaimmal nem lesz gond,de sose lehet tudni,annyi minden változik megint...

2012. jún. 7. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Olcsót találni nincs.. Én tavaly felvételiztem és kolis szerettem volna lenni, de nagyon kevés embert vettek fel, és a gólyatáborban tudtam meg, hogy engem se, ezért 1 hétig ment az albérlet keresés.. Budapesten amúgyis drágák, de így már tényleg nagyon drágák voltak, mert a főbérlők is jól tudják, hogy ilyenkor derül ki, hogy kiket nem vettek fel koliba és nekik sürgősen kell, naná, hogy megemelik az árakat :S

Én összeálltam 2 lánnyal és az egyik rokonának a lakásában vagyunk albérletben, ami így azért olcsóbb, mert nincs szerződés se semmi.

2012. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Budapestről nem is álmodom,mert ott a tandíj is a csillagos eget veri (számomra)...


Viszont egy megoldásnak ez is tökéletes...megpróbálom felkutatni sorstársaimat,és összefogni velük...vajon hol vannak?Ugye nem a nyamvadt failbookon?:(

2012. jún. 7. 20:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó és köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!