Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt törisek, ti hogy álltok...

Emelt törisek, ti hogy álltok a készüléssel?

Figyelt kérdés
Mennyit tanultatok már? Milyen módszerrel tanultok? Mikor mentek szóbelizni? Izgultok már? Mit szeretnétek húzni?
2012. jún. 7. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Te is inkább GYIK-en lógsz tanulás helyett... ejnye :P

Egyébként mi a csoporttal felosztottuk a tételeket egymás között, aztán összedobtuk őket, így gyorsan meglett minden kidolgozva. Ezekből írtam vázlatot, azt kinyomtattam és olvasgatom őket. A tanárunk nagyon aranyos volt, minden héten bemehetett hozzá a csoport és egy egy témakörből felelt mindenki. Így mi is szóhoz jutottunk, de hallottuk a többieket is, aztán a tanár kérdezett és elmondta, mit gondol. (Nekem pl, hogy ne hadarjak annyira).

Egyébként én holnap megyek szóbelire, 9 órára egy másik suliba, ahol azt sem tudom, hova kell mennem, szóval kicsit félek, de igyekszem nyugodt maradni. (az egyetlen baj, h egyik pillanatban nyelni is alig tudok, a másikban meg majd éhen halok...kicsit zavaró így tanulás közben...)

Húzni modern törit szeretnék (kivéve EU, arról semmit sem tudok) vagy olyat, amit elmondtam törin, és biztos, hogy megy. De teljesen mindegy a téma, ha jó forrásokat kapsz és jó dolgokra kérdeznek rá, nem olyanra, amit nem számoltál bele felkészüléskor.

Bocsi a kisregényért :)

Te mikor mész, mit húznál? Hogy készülsz? :)

2012. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sok sikert neked holnapra:) én szombaton megyek majd és én is olyan suliba ahol még sosem jártam:D:D én sok tételt szivesen huznék, pl. reformkor, erdély, iszlám stb. de európai uniót meg ilyen termelési technikás tételt nagyon nem:D én átnéztem a 30 tételt ami kell, valamelyiket jobban tudom, valamelyiket kevésbé:D aztán majd kiderül:D
2012. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én szombaton megyek! Kicsit izgulok. Én úgy tanultam, hogy mindegyiket nagyon alaposan átolvastam, most meg csak átfutom őket és elég sok minden rémlik, szóval remélem, hogy ott is majd beugranak a dolgok! :) Mit húznék szívesen? Hát nem is tudom, vannak egész jó tételek pl. középkori kultúra, meg Árpád-házi uralkodók meg ilyenek, azok egész jók (lekopogom!). Ilyen demográfiásat meg EU-t nagyon nem szeretnék húzni! Mindkettőtöknek egy kalappal! :D
2012. jún. 7. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány pontotok lett..?
2012. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75. neked?
2012. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!