Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annyira várom már az érettségi...

Annyira várom már az érettségit mikor lesz vége?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindent szeretnék tenni, új dolgokat. Pihenni, sportolni stb.. de még egy hónap! Addig nem akarok belekezdeni semmibe.. megőrülök.. tiszta lappal akarok indulni..

18/L


2012. jún. 7. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:

*végét?

Bocs hülyén fogalmaztam..:s

2012. jún. 7. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont így vagyok vele én is.. De nekem már csak két hét szerencsére.
2012. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha továbbtanultok, lesz rosszabb is... elsős egyetemista vagyok, 1 éve én is nagyon szenvedtem az érettségi miatt. Akkor azt mondták, hogy lesz ennél még rosszabb is, vissza fogom sírni az érettségit. Nem hittem el, de már én is ezt mondom: 1000x érettségi:)
2012. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából én sem az eredményektől tartok, meg nem gondolom, hogy nehéz, tudom, hogy egy vizsgaidőszak százszor nehezebb :) Csak jó lenne, ha már vége lenne.
2012. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na gondoltam, hogy megjelenik egy egyetemista, közölni, hogy az érettségi pics@füst a vizsgaidőszakhoz képest...

Én meg végzős egyetemista vagyok és épp az államvizsgára készülök. Tök nem ez volt a kérdés lényege, hanem hogy mikor lesz már vége. Nem sopánkodott, hogy de nehéz:D

Kérdező tök megértelek, mintha én írtam volna ki. Sportolni akarok, lazulni, barátnőzni, kirándulni, de nem tudok semmit se, mert tanulnom kell:( Utálatos. Tarts ki még te is, mindjárt itt a nyár:/

22L

2012. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom már a végét! Amellett, hogy szeretnék sok mindent csinálni, gitározni, vásárolni, lazítani, stb., szeretném végre kipihenni magam, mert sajnos az idegességtől kicsit már kivagyok... :/
2012. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy az egyetemen nehezebb,de ott ha 2-essel átmész az sem érdekel senkit,csak ne bukj meg,érettségin meg tanulni kell mert a százalék a fontos
2012. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó igen ám de érettségi 20%tól kettes, nálunk egyetemen nem egy tanár ad 60-70%tól kettest, ami elég halál, sőt olyan is volt aki majdnem totál tudásra buktatott, mondván van még mit csiszolni rajta.
2012. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!