Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappaliról levelezőre. De hogyan?

Wendy20 kérdése:

Nappaliról levelezőre. De hogyan?

Figyelt kérdés
Nappali tagozatos felsőfokú szakképzésen veszek részt jelenleg, de mivel szeptembertől kapnék munkát, így át kellene jelentkeznem levelezőre. Hogyan tudnék átjelentkezni? Milyen papírokat kéne kitöltenem? Az átjelentkezésért kellene fizetnem? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 9. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
talán a tanulmányi osztályon tudnak segíteni. :)
2012. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem nem engedték. én levelezősről akartam nappalira, de azt mondták, csak fizetősre tesznek át. de azért próbálkozz a TO-n, hátha nálatok jobb fejek.
2012. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem amúgy nem lenne baj, ha fizetősre raknának, csak levelezős lehessek!! :)Szerencsére eddig ösztöndíjas voltam, és így ki tudnám fizetni a maradék 2 félévemet. Meghát ugye dolgoznék, úgyhogy csak keresnék annyit, hogy ki tudjam fizetni a sulit.
2012. jún. 10. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!