Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ekkor automatikusan a tavalyi...

Ekkor automatikusan a tavalyi eredményem kerül számításra? És fogok kapni valami értesítést arról hogy nem voltam szóbelin?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, de nem vettek föl sehova és idén is megpróbáltam egy tantárgyat újra, de az írásbeli rosszabb lett, mint tavaly, így nem akarok elmenni szóbelire, hiszen már nincs sok értelme.
2012. jún. 10. 15:37
 1/1 reptoid ***** válasza:
Mivel hogy az idei eredményed még nincs meg és ha meg is lenne, akkor is csak egy tanúsítványt kapnál róla, amit neked kellene önszántadból feltölteni/beküldeni a jelentkezéshez, ezért nyilvánvalóan a tavalyi eredményeid fogják felhasználni.
2012. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!