Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan aki még...

Van köztetek olyan aki még nem tanult és egy hét múlva ilyenkor már szóbelizik? Vagy esetleg délre már túl is lesz rajta?

Figyelt kérdés
Én jövőhét hétfőn az elsők között fogok szóbelizni de eddig még nem tanultam semmit, sőt még néhány tételem hiányzik is. Holnap tervezem, hogy elkezdem olvasgatni őket. Szerintetek nagyon rosszak az esélyeim így? Nem szeretnék tökéletesre felelni, csak magyarból de azok nagy részét átnézés nélkül is tudom, mert szinte mind idén vett anyag. A többiből az a célom, hogy ne húzassanak póttételt.
2012. jún. 11. 12:52
 1/3 reptoid ***** válasza:
100%
Van. Majd ha esetleg egyetemista leszel, rájössz, hogy amin most aggódsz, azt simán meg lehet egy éjszaka alatt is tanulni.
2012. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is jövőhét hétfőtől szóbelizek, még én sem tanultam. A tételek megvannak osztálytársaktól, csak ki kellene nyomtatni már :D amúgy nekem csak a német szóbeli számít most, abból kellene max pont... de a többiből is minimum négyes szint. Lassan illene nekiállni, de szerintem meg lehet tanulni egy hét alatt.
2012. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmivel sem rosszabbak az esélyeid mint bárki másnak. Túl korán sem érdemes elkezdeni tanulni, mert annál könnyebben elfelejted.

Én anno elsőnek feleltem szóbelin. Összesen 2 és fél napot készültem rá és jól sikerültek a vizsgák. (Előtte erős 3-as tanuló voltam)

2012. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!