Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyik áll, áshirdetésben ez...

Egyik áll, áshirdetésben ez volt: "nyilatkozat arra vonazkozóan, hogy személyes adatainak a pályázat elbírálásában részt vevő személyek általi megismeréséhez hozzájárul. " ilyen nyilatkozatot honnan szedjek? Van neten minta?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, leírod kb. ugyanezt hasonló szavakkal E/1-be áttéve, és kész.
2012. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felírod hogy Nyilatkozat, alá pedig: Én (itt a neved + személyi igazolványod száma)hozzájárulok, hogy személyes adataimat a pályázat elbírálásában részt vevő személyek megismerjék. Alatta keltezés és aláírás (kézzel is).
2012. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

személyi igazolvány száma az miért kell?

akkor végülis word-ben simán középre "nyilatkozat"

Xy(a saját nevem) nyilatkozok hogy adataimat az állás elbírásása alatt az önéletrajzomat megtekinthetik, további személyeknek hozzáférést nem hagyok jóvá

vagy valami ilyesmi(várok 5leteket 2 sort csak ne írjak már:D)


Szerintem annyira gatyi, nem volt kikötve hogy törvény/rendelet alapján kellene csinálnom önéletrajzot ugyh egy sima amerikai tipusút adok be meg akkor ezt a nyilatkozatot, csak nem értem minek kell hiszen tényleg személyes adatoknál annyit írtam hogy kor, név elérhetőségek, ennyi pont elég egyelőre, nem? Majd még írjatok, holnap adnám be

2012. jún. 11. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a személyi igazolvány száma, csak amit írtam elsőre.
2012. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam a szemig számot, mert így valami tényleg azonosít, mert Kovács Marikából sok lehet. Mind1, én mindig írok szemig számot hivatalos iratokon.
2012. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az azonosít, hogy a többi papírod között lesz ez is. Nem kell túlbonyolítani. Persze ha ráírod, az se baj.
2012. jún. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, amikor elküldöd, de lehet hogy azt a nyilatkozatot majd félreteszik maguknak és akkor már nem lehet majd tudni, hogy ki írta eredetileg ha csak nem csinálnak íráselemzést az aláírása alapján:p Amúgy irodában dolgozom és gyakran szoktam ilyen nyilatkozatokat, meghatalmazásokat meg satöbbiket irkálni és a szereplők neve mellé mindig írok valamit, ami még azonosítja. Szemig szám, cím vagy valami.
2012. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

egy önkormányzathoz megyek persze postai úton kell küldeni, nem magas beosztásban

akkor xy(született: kisváros,1922.01.01 anyám neve: Kis Maris) hozzájárulok, hogy személyes adataimat a pályázat elbírálásában részt vevő személyek megismerjék, további személyeknek hozzáférést nem hagyok jóvá.

2012.01.01 nagy maris

akkor ennyi?


most ez ahhoz kell hogy akik elbírálják megnézhetik az önéletrajzomat?????

személyi számomat sehol nem adom meg, csak név elérhetőség, a személyes adatoknál....amerikai tipusút írok gondolom tudjátok hogy mi szerepel benne, Mivel nem volt kikötve hogy rendelet v. törvény alapján kellene csinálni úgy gondolom szabad kezet kaptam ebben

köszönöm a válaszokat

2012. jún. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!