Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen nyári munka lehetőségek...

Milyen nyári munka lehetőségek vannak egy 15éves lánynak?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek munkát magamnak nyárra de sehol nem találok. Hosstesskedésre gondoltam, már utána is jártam de ezen kívül milyen lehetőségek vannak? esetleg tudna valaki egy ezzel kapcsolatos oldalt? természetesen a szüleim beleegyeznének.

2012. jún. 11. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Én 15 évesen csak kukoricát mehettem címerezni. Nem volt más munka. Egyszerűen nincs rá igény. Most 19 vagyok és most se nagyon van. Oké most lett egy nagyon klassz munkám, de ez is csak azért, mert ismerem az ismerősöm ismerősét, meg ráadásul ez novemberig tart, nem csak nyáron. Sajnos ennyi idősen nem nagyon szoktak lenni melók. A hosstesskedés esetleg jó lehet, nem tudom, hogy ott van e korhatár, viszont azokból is már annyi van, hogy mire egyáltalában kapsz munkát (már ha kapsz), már rég nem aktuális, hogy keresel. Én is fenn vagyok ilyen oldalakon, angol és német nyelvtudás mellett sem nagyon hívnak. Nem azért, mert olyan ronda vagyok (remélem :D), egyszerűen azért, mert hosstessekből van már a legtöbb. Mindenesetre próbáld meg, hátha mégis sikerül. Lehet épp olyan helyen élsz, ahol nincs annyi csinos lány és mégis hívni fognak :)
2012. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!