Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A MOME tervezőgrafika 3....

A MOME tervezőgrafika 3. fordulójára milyen tesztkérdésekre kell számítani?

Figyelt kérdés
Idén végre bejutottam a 3. forduolóra, de nem ismerek senkit, aki volt már, olyat se aki most tart itt, és a teszttel kapcsolatban nem tudom, hogy a művtörit gyúrjam, vagy esetleg a grafikáról kellene informálódnom jobban. Kérlek írjon valaki, aki tud bármit erről! Köszönöm:)

2012. jún. 12. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

mióta próbálkozol? mennyire nehéz? előtte mennyit foglalkoztál vele? hány éves vagy? mit csináltál az "üres" évedben?


bocsi a sok kérdésért, de érdekel:S:)<3

2012. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3. éve próbálkozok, eddig nem volt nehéz kiesni az első fordulón:) de most majd az lesz mert továbbjutottam. kevesebbet foglalkoztam a rajzzal az elején mint most, mivel nem művészeti középiskolába jártam. 20 vagyok és 2 évig okj-s suliban tanultam.
2012. jún. 23. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:

ú, nem semmi:S mikor döntötted el, hogy művészeti szakra szeretnél menni? én most 17 vagyok, még van két évem az érettségiig, eddig nem igazán foglalkoztam rajzzal, de úgy érzem meg van hozzá a tehetségem. ez a két év most nekem nagyon fontos lesz, de az is idegesít engem, hogy óvodába engem "meghúztak" egy évvel, és így amikor érettségizek 19 leszek már, és ez nem esik jól. engem a formatervezés szak érdekel. nagyon félek, hogy ez a két év nem lesz elég, és hogy eddig nem foglalkoztam vele normálisan:(


kérlek válaszolj az első kérdésemre:))

2012. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ még egy kérdés: mennyire érzed úgy, hogy meg van a szakhoz a képességed? (kérlek ne légy szerény)
2012. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régóta szeretnék művészeti suliba járni, de nem így lett. A visszajelzések szerint van tehetségem hozzá, eddig csak a felkészültséggel volt baj. Kellett az a két év, hogy idáig eljuthassak, de most se biztos semmi. Az meg ne zavarjon hogy mennyi idős vagy, mikor bekerülsz egy egyetemre,főleg ha művészeti suli, úgyis sok olyan ember lesz ott, aki már évek óta próbálkozik,szóval idősebbek is lesznek nálad is. A felkészülést minél előbb kezdd el, nekem is korábban kellett volna, vagy jobban utánanézni.
2012. jún. 25. 00:30
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi a választ:))) sok sikert kívánok, és NE add fel!!!:)
2012. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!