Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudtok ajánlani, hova...

Industry93 kérdése:

Mit tudtok ajánlani, hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy még nem tudtam eldönteni, mit tanuljak tovább. Humán beállítottságú vagyok. Nagyon nehezen tudok dönteni. Most tettem előrehozott érettségit olaszból és rajzból. Azt tudom, hogy jogász nem szeretnék lenni, de tanár sem. (Nővérem tanár, szóval már lebeszélt róla.) Mit tudtok tanácsolni?

2012. jún. 14. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretem mikor valaki azt mondja hogy "humán beállítottságú". Minden képességet lehet fejleszteni tanulással - lehet, hogy 50 évig is egy szakmában fogsz dolgozni, jól gondold meg hát, hogy mennyire fontos neked a humán pálya. Persze ezzel nem azt mondom, hogy azonnal vedd kezedbe a fizikakönyvet és irány a gépészmérnöki kar, de érdemes egy picit nyitni a reál tárgyak felé is. Annyi szak van ezeken belül is, amiknél teljesen mindegy hogy milyen beállítottságú vagy - földtudomány, informatika, környezetmérnök, stb. Ajánlom figyelmedbe: [link]
2012. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát megmondták a tanáraim is, hogy csak a humán felé menjek. Fizika nem nehéz. Abból négyes vagyok, matek viszont csak hármas. Egy elég kemény gimnáziumban vagyok, de ezt a matek hármast is összeszenvedtem. Szóval.. Történelemből és magyarból viszont színjeles.
2012. jún. 15. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!