Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztályfőnököm ezt direkt...

Az osztályfőnököm ezt direkt csinálta?

Figyelt kérdés
Hetedikesek vagyunk, év vége van, ballagtatunk. Osztályfőnökin kijelenti az ofő, hogy "Lány1"-nek, "Lány2"-nek, "Fiú1"-nek nem kell részt venni a díszítésben, mert egész évben szorgalmasak voltak, versenyeztek, és szép eredményeket értek el. Na, ezen akadtam ki. A két lány csak két angol versenyen vett rész. A fiú pedig olyan versenyekre ment, amikre én is. A Simonyi verseny iskolai fordulóján első lettem, ő harmadik. A megyei fordulón több pontom lett. Egy német versenyen majdnem 10 ponttal több pontom lett, ő alig bejutott a megyei fordulóra. A Bendegúzon holtversenyben végeztünk. Egy matekversenyen én ugrottam be helyette, mert neki horgászni támadt kedve (egyébként az ofő biztatott, hogy menjek el). Egy hetes vakbélműtéttel elmentem egy előadásra (ez a második forduló volt, ahol az intézmény összes tagintézménye részt vett), azaz gálára irányítani a laptopot, ráadásul a sajátomat vittem el. Giszont k****ra fájt a sebem, ami még plusz, hogy olyan helyre tették a gépet, ahova csak ugrással megmászással lehetett bejutni. Ők hárman szerepeltek, én vetítettem/hangosítottam. Még a kórházban megígérte, hogy beszél az informatika tanárral, hogy legyek én is hangosító/rádiós, de nem tette meg (ez a első forduló előtt volt). Ma meg mondta ezt. De ha nem voltam szorgalmas szerinte, akkor többet ne bízzon rám ilyet, és nem versenyzek.
2012. jún. 14. 22:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Amikor megígérte, hogy beszél az infótanárral, az az első forduló UTÁN volt, nem előtt.
2012. jún. 14. 22:22
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
micsoda gondok.
2012. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez legyen életed legnagyobb problémája.
2012. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, lesznek még ennél nagyobb problémák is, és ha már ilyeneken fennakadsz, akkor azokat hogyan leszel képes megoldani...
2012. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azert versenyeztel eddig,hogy a tanarodnak jobb kedve legyen akkor szerintem se versenyezz ezutan:)
2012. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak kedvenckék ezen nem kell kiakadni mert úgy sem tehetsz ellene semmit, sajnos. :)
2012. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!