Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem írni a...

Valaki le tudná nekem írni a nyolcadik osztályban milyen tantárgyak vannak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 08:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehetőleg ne azok tudta szerint akik 10-15 éve jártak 8. osztályba !!
2012. jún. 17. 08:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Matek, magyar irodalom és nyelvtan, első idegen nyelv (nálunk német volt), 2. idegen nyelv (angol - heti 2 órában), biológia, földrajz, fizika, kémia, egészségtan, rajz, technika (utóbbi kettő külön), történelem, hon és népismeret, ének-zene, testnevelés.

Azt hiszem ennyi :D ha még eszembe jut vmi, akkor írok.

2012. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az előző hova, és mikor járt.

Jelenleg:

Töri, föci, biosz, kémia, fizika, matek, tesi, egy idegen nyelv, irodalom, nyelvtan, rajz, technika, infó.

Nyolcadik osztályban modultantárgyak már nincsenek. (Dráma, hon és népismeret, média, egészségtan.)

2012. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még ének.
2012. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Pécsre jártam és nekünk voltak ilyen óráink mint pl hon és népismeret. De mivel ez iskolánként változik, ezért nem lehet egyből kijelenteni, hogy neked milyen lesz az órarended. Nálunk még a 2. idegen nyelv is kötelező volt, valahol meg oktatnak egyet heti 2 órában. Az első idegen nyelvet mi heti 5 órában tanultuk.
2012. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) én budapesten tanulok
2012. jún. 21. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!