Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem kapunk a nyelvtanhoz...

Miért nem kapunk a nyelvtanhoz is forrásokat? Komolyan elvárják, hogy ezt a sok baromságot mindenféle forrás nélkül el tudjuk mondani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen forrást képzelsz el hozzá? Ha megnézed, mindenhez adnak, amihez lehet. A nyelvtanhoz nem igazán tudnak, esetleg egy helyesírási szótárat.
2012. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szótár van. Ne rinyálj már, mindenki bemagolta, te sem halsz bele. De együtt érzek veled, tényleg undorító egy tantárgy. Én két tételből mixeltem valamit össze, mert a címéből nem esett le, hogy melyiket húztam a kettő közül xD
2012. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Döbbenetes, de komolyan elvárják, hogy ha már ott melegedtél 4 vagy több éven keresztül a középiskolában és szeretnél egy érettségit is a végén, akkor bizony tudnod kell dolgokat.

Tudod, néhány millió embernek ez már sikerült az érettségi bevezetése óta. Ha te nem vagy erre képes, akkor nem kell neked az érettségi.

2012. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a sok baromság az anyanyelved, amit illik ismerned így, a hivatalos felnőtt kor küszöbén.
2012. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!