Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen Gyógypedagógiai asszisz...

Stellacadente kérdése:

Milyen Gyógypedagógiai asszisztens képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a Bárczira, de nem vagyok biztos benne, hogy felvesznek, ezért arra gondoltam, hogy elvégzek egy OKJ-t, amiért kapnék többletpontot jövőre. Keresgélek mindenfele, de nem tudom, melyik iskola a legjobb, hol érdemes a képzésbe belevágni. Ráadásul államilag finanszírozott képzésre szeretnék menni (a képzés díja máskülönben 150.000 forint!), viszont ahol van támogatott képzés, ott 2 éves a tanfolyam. Máshol azt olvastam, már lekerekítették 10 hónapra.

#OKJ #gyógypedagógiai asszisztens #finanszírozott képzés
2012. jún. 18. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Raoult tudom ajánlani, (Raoul Wallenberg Huszig) [link]


Igen, ez a szakma két éves, de megéri végigcsinálni, ha már elkezdted, mert gyakorlatorientált, hasznos képzés, és valóban el is tudsz majd vele helyezkedni. (Akár egyetem mellett is félállásba.) A Raoulnak ráadásul szakmai berkekben igen jó híre van, keresik az itt végzett tanulókat. Szerveznek külföldi szakmai gyakorlatot,(tehát nem egy hetes utazgatást, hanem szakképzési gyakorlatot külföldön!) ami ritkaság.

Ahol 10 hónapra kerekítenek egy ilyen jellegű képzést, ott szerintem csak a pénzedre utaznak, én biztos nem választanám.

2012. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ez a képzés

estin is ?

2018. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én punvit.

Tőltöt galambot

2020. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!