Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol szóbeli érettségin kb....

Angol szóbeli érettségin kb. mennyit kell beszélni, hogy megkapjam a 10 %-ot?

Figyelt kérdés
Elég ha megtanulok minden tételből kb. 3-4 mondatot? Egy hét alatt fel tudok készülni? Eléggé parázok most, mert a többi tárgyból át fogok menni biztos, de angolból elég gyenge vagyok.

2012. jún. 18. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Angol 10% = 3 pont, ha valamit tudsz összefüggően mondani már átengednek, a tanárnak sem célja hogy megbuktasson.
2012. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és amikor kihúzom a tételt, akkor csak a témakört húzom ki vagy konkrét dolgot (pl. család, vásárlás, ház, stb.)?
2012. jún. 18. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Lesz egy képleírás, előtted lesz pl. egy telefon vagy egy számítógép, ott a kommunikációról kell beszélned belefonva ebbe a képen látható dolgokat értelemszerűen. Van egy szituáció, ott is pontosan le van írva, hogy mi a te szereped és mi a tanár szerepe, valamint mit kell megvitatnotok (pl. szervezni kell egy születésnapi partit). Meg van még egy rész az most nem jut eszembe, hogy mi volt. De talán önálló téma kifejtés. Én jó voltam angolból, szóval én arra nem is készültem semmit, érettségit előrehozottan tettem, előtte már volt nyelvvizsgám. Csak odamentem és beszéltem, ezért nem hagyott bennem olyan mély nyomokat, és nem emlékszek sajnos a 3. részre.
2012. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az interjú vagyis ez az első rész, amit már pontoznak az intro (bemut.) után nekünk itt csak egy témakörből lesz a családról kell beszélni vagyis válaszolni a kérdéseire.
2012. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Áhh én is nagyon izgulok. Mástól is félek, de annyira nem, mint ettől. Egyszerűen annyira dinka vagyok angolból...Félek, hogy ott ülök és kb nem is bírok reagálni rá. Én nem is tudnék magamtól mondatokat alkotni meg mondani neki...meg ilyenek. Vannak kidolgozott kis témakörök (családról, magamról, szabadidős...stb) azokat gondoltam megtanulom vmennyire, de szerintem az kevés...irtóra félek:(
2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap szóbeliztem. Tök hülye vagyok angolból de elég viszonylag könnyű volt. Mondasz pár mondatot, makogsz ha nem tudsz valamit és kész. Egyébként mikor ott vagy a tanár előtt akk úgyse a többi tanárra fogsz figyelni, olyan mintha ott se lennének, hanem a feladatodra. Én egybe lezavartam az összes tárgyat, nem is pihentem, a 3. volt az angol, és mikor kihívtak majdnem elaludtam, úgy elálmosodtam :D és még így is sikerült, úgyhogy nem kell félni :)
2012. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah és tételeket ki se dolgoztam, csak pár mondatot megtanultam minden témából, de kb 2-t használtam belőlük szóbelin.
2012. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!