Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi asszisztens mellé mit...

Jogi asszisztens mellé mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
jogi asszisztensi tanulmányaim fejezem be jövőre,és gondolkodom azon,hogy még mellé érdemes lenne tanulni valamit? szerintetek mi kellene mellé amivel el tudok helyezkedni?esetleg így magában a jogi asszisztensel hol tudok elhelyezkedni?(ténylegesen nem papírforma szerint)
2012. jún. 19. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ügyvédi irodában "titkárnőként". (Vagy "iroda vezető")


Mindenképp nyelveket érdemes tanulnod mellé, jól gépelni tudni (idegen nyelven is!!), helyesírás nagyon fontos!

Emellett legyen jó szervezőkészséged, és bánj jól az emberekkel.


Ügyvédi irodában dolgozom, hirtelen ezek a kvalitások jutnak eszembe, amik fontosak.

2012. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*irodavezető, bocsánat.
2012. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem,akkor lehet beadom majd jövőre suli végzése előtt a jelentkezésem és ha kapok munkát elhelyezkedem és közben levelezőn majd tanulok valamit,ha meg nem kapok állást akkor nappalin valamit:/ és a fizetés tűrhető?
2012. jún. 19. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem jogi asszisztens vagyok, hanem ügyvédjelölt, úgyhogy azt sajnos tényleg nem tudom, hogy mennyit keresnek az asszisztensek...

Én azt gondolom, hogy aki komoly tapasztalatokkal rendelkező, iroda vezetésére, és önálló munkára (főleg, ha idegen nyelven is) alkalmas, az egy kincs az iroda szempontjából, és valószínűleg jól megfizetik, mert gyakorlatilag rajta múlik az iroda rendje.

Ehhez viszont tényleg jónak kell lenni, és tapasztalat is szükséges.

Kezdőként gondolom a szokásos, kis fizetésről indulás várható...

2012. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. jún. 20. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!