Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MISKOLCI Járási Autósiskoláról...

MISKOLCI Járási Autósiskoláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

CSAK olyan hozzászólása érdekel, aki oda jár, vagy oda járt, és személyes meggyőződése van a dolgokról, akár pozitív, akár negatív, de ha lehet akkor indokolja meg, hogy miért az a véleménye...

A kérdésem tehát az, hogy megéri-e odamenni, tudnátok-e ajánlani, mennyire pénzéhesek (általában az autóiskolák 70%-a az..), milyen minőségű oktatást adnak, mennyire közvetlenek az ott tanítók...stb. Bármi, ami lényeges. Sajnos manapság nem egyszerű szerintem Autósiskolát választani, mert csupa negatív dolgokat lehet hallani mindről...

Válaszotokat először is köszönöm.


2012. jún. 20. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Miskolcon én Gulyás László autósiskoláját ajánlanám, róla van tapasztalatom és szerintem jó oktató.
2012. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!