Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet csinálni 3 tantárgyb...

Meg lehet csinálni 3 tantárgyból bukást 10. évfolyamban? Mennyit kell tanulni? Kb mikor kezdjem?

Figyelt kérdés
történelem, irodalom, matek
2012. jún. 20. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most kezd el. Komolyan. Persze tudom, az egész nyarad elmegy vele, stb. De hidd el, sokkal egyszerűbb, ha felkelsz, megtanult 2-3 tételt mindennap, és utána tiéd a nap összes perce. Ugyanúgy mehetsz strandra, bulizni, mintha semmi nem történt volna. Ezzel szemben ha az utolsó pillanatban állsz neki, elmegy vele több napod, leszívod suliidőre teljesen az agyad, és még nem is biztos, hogy sikerül. Hidd el, sokkal rosszabb az a tudat, hogy minden haverod kint sütteti a hasát a strandon, te meg már 4. napja kuksolsz a tételeid felett, mert nem használtad ki a nyarat.

Tapasztalat.. Én 4 napja lesem itthon a tételeket, mert 1 hónaon keresztül nem voltam hajlandó tanulni, 2 nap múlva pedig érettségi. Komolyan mondom! Tanulj az én hibámból, most nem kicsi a tét..

Sok sikert!

2012. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az elsőnek igaza van.

Bár az én számból nem hiteles.

Mindent az utolsó percre hagyok.


Érettségit is..

5 nap alatt tanultam meg azt amit más máfél hónap alatt.

Mindenből ötös illetve négyes lettem kivétel matek.


Viszont ebben az 5 napban erőm nem volt még enni sem.Mint egy zombi úgy mászkáltam:)

2012. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem Szeptemberben elég elkezdeni ;)
2012. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!