Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan akinek nem sikerült...

Van olyan akinek nem sikerült az érettségi valamiből? Pl: irodalom, idegen nyelv, történelem ezek érdekelnének jobban!

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Osztálytársamnak a magyar nem sikerült. Az írásbelinél az érvelésnél annyi helyesírási hibája lett, hogy még a 10%-ot sem érte el, így nem szóbelizhetett. Pedig 3 évig 5-ös tanuló volt. Namindegy.
2012. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De azé a szövegértésen 20 pontot összelehetett kaparni :D
2012. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
17 pontot szedett össze a szövegértésen, de annyira lepontozták az érvelését, hogy sikerült 10 pont alá mennie.
2012. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez érdekes, helyesírási hibán maximum 15 pontot lehet veszteni. Akkor nem csak ezzel volt ám a baj, hanem a tartalommal, szerkezettel is.
2012. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az irodalom nem sikerült :( de én írásbelin elértem 28 pontot...szóbelinél meg nem úgy volt, hogy nem mondtam semmit...póttételt húzattak annál több mint 1 oldalt leírtam és el is mondtam és nem lett meg....év eleje óta szívatott a tanárnő szinte minden órán engem feleltetett....osztálytársam is hallotta a feleletem és mondta, hogy nem érti miért nem lett meg...na mind1 majd októberben :(
2012. jún. 20. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :( Úgy bírom sz ilyet, érettségin miért nem tudják félrerakni a szimpi nem szimpi témát!

Nyugi, októberben ügyes leszel. Megtanulod az összes tételt és bebizonyítod, hogy igen megy neked. Úgyse nála érettségizel, hanem egy teljesen ismeretlen érettségi bizottság előtt.

2012. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor amúgy nem értem, hogy tulajdonképpen a vizsgaelnök az minek van ott a vizsgán? Elvileg az ő dolga lenne, hogy az ilyeneket kiszúrja, hogy se az ne legyen hogy a semmire ad neki 2-est, mert kiskedvenc, sem pedig hogy direkt szívatja, és úgy buktatja meg. Nálunk semmi ilyen nem volt, 1 ember húzott póttételt, de ő valóban olyan hülye, és primitív, hogy csoda volt, hogy érettségizni engedték. Szóval.. Nem értem.

Sem azt, miért jó, ha egy tanár szemétkedik a diákkal. Neki nem érdeke, hogy megadja a minimum pontszámot, aztán menjen a dolgára a diák, legalább soha többet ne lássa?

2012. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az emelt angol szóbelin elképzelhető, hogy megbuktam, de konkrét eredményt még nem tudok.
2012. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!