Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ECL angol középfokú nyelvvizsg...

ECL angol középfokú nyelvvizsga nagyon vészes?

Figyelt kérdés
Szombaton fogok nyelv vizsgázni , de iszonyatosan félek tőle, főleg a hallgatás részétől! Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel a vizsgával kapcsolatban?
2012. jún. 20. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy állítja be,hogy nehéz, de rájössz majd te is, hogy könnyű:)
2012. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem nehéz.

Én is a hallgatástól féltem legjobban. Aztán az sikerült jól. Egyáltalán nem volt háttérzaj, és lassan, érthetően beszéltek. Annyira nem volt nehéz.

Amivel nekem problémám volt az a szövegértés, arra nagyon figyelni kell. Azt rontottam el, és így lett az írásbelim 59%, úgyhogy szombaton én is mehetek újra. Szóval nagyon figyelj, milyen választ írsz be.

Leveleknél pedig az időre kell figyelni, és ugye mostantól engedélyezett a szótár használat is, de arra azért figyelj, nehogy kifuss emiatt az időből. Íráshoz ne keress szavakat, max. ahhoz ha a feladatot nem érted.

Remélem, kicsit tudtam segíteni. És tényleg ne parázz rá, annyira nem bonyolult. (Sok vizet mindenképp vigyél, nekünk pl. nem mondták, hogy szabad inni, csak akik már voltak azok tudták. De nagyon elfáradsz a végére, főleg ebben a melegben.)

16/L Soksok sikert! Majd írd meg, milyen lett.:)

2012. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Egyébként a második válaszolótól kérdezném, hogy miért nem fellebeztél? Mármint hallottam, hogy ilyenkor amikor 1 százalék hiányzik azt lehet. Neked is sok sikert holnapra, majd írok :D puszi!
2012. jún. 22. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Közvetlen környezetemben is jártak így hárman, és egy nagyon kedves barátom, aki szintén 59%-os vizsgát írt, fellebbezett, nem adták meg neki, szóval az ő tanácsaik miatt mentem inkább újra. Hát remélem, jó lesz.:) És neked milyen lett?
2012. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, reménykedek, nehéz volt nagyon, főleg a hallgatás :)
2012. júl. 4. 00:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Sikerült? :D
2012. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak az írásbeli :S
2012. aug. 27. 01:39
 8/8 anonim válasza:
nekem meg csak a szóbeli :S
2012. aug. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!