Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi bizonyítvány mint...

Érettségi bizonyítvány mint nyelvvizsgát igazoló dokumentum, illetve mi újság a regisztrációs levéllel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5-ös emelt szintű angol érettségiért megkaptam az államilag elismert középfokú (komplex) B2-es nyelvvizsgát. Egyik kérdésem a következő: e-felvételinél az érettségi bizonyítványt fel kell-e töltenem mint nyelvvizsgát igazoló dokumentum, avagy elég ha már fel van töltve természetesen mint érettségi bizonyítvány?

Másik kérdésem: a feltölthető/feltöltendő dokumentumok között szerepel egy olyan, hogy 'regisztrációs levél', ahová nekem nincs feltöltve semmi. Ezek szerint a regisztrációs levelet, amit postán kiküldtek, szintén be kell szkennelnem és feltöltenem?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2012. jún. 21. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a regisztrációs levélnél az van, amit postán kiküldtek, neked nem kell feltöltened oda semmit.
2012. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:

Veszteni semmit nem veszthetsz azzal, ha a nyelvvizsgát igazoló dokumentumok közé is felnyomod a bizit. Ez a biztos, így tuti nem felejtkeznek el róla. Emberi hiba simán előfordulhat és meglehet, hogy elfelejtik elkönyvelni nyelvvizsgának, ha csak az érettségihez töltöd fel. Nekem anno érettségin egy komplett lapot felejtettek el kijavítani :D

Veszteni valód nincs, fejedet tuti nem veszik érte :D


A reglevelet nem kell feltöltened, az csak azért van ott, hogy a kis floppy ikonnal (ha még az) meg tudd később is

tekinteni, ha netán elvesztenéd a papírt.

2012. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2012. jún. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!