Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén nem fognak felvenni. Nem...

Idén nem fognak felvenni. Nem tudom, hogy tegyem túl magam és milyenek lesznek a jővő évi hézköznapjaim. Aki már volt ilyen helyzetben, ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
köszi

2012. jún. 22. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, egy év nem a világ! :) Elsőre engem sem vettek fel, de mondjuk én nem is szomorkodtam miatta. Nyelvvizsgázhatsz, vagy elkezdhetsz egy új nyelvet, vagy kereshetsz időszakos munkát, esetleg önkénteskedhetsz, ha van olyan terület, ami érdekelne, annyi mindent lehet csinálni. Jövőre pedig újra megpróbálod, sőt, lehet, hogy addigra megtetszik egy másik szak és megtalálod életed célját. :)
2012. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de hova jelentkeztél és hány pontod van ?
2012. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pótfelvételin lehet más egyetem azonos szakára lesz hely, vagy egy kapcsolódó okj-t is elkezdhetsz, plusz nyelvvizsga, vagy új érettségi.
2012. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha engem nem vesznek fel, akkor a köv. tanévet arra fogom kihasználni, hogy jelentkezem egy 1 éves OKJ-s képzésre, és bevállalok egy emelt német érettségit.

Így legalább több ponttal indulok a következő körben..

Szomorkodni nem fogok..

Főleg így nem, hogy nem is vagyok biztos abban, hogy arra a szakra akarok menni, amit bejelöltem..

2012. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!