Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek tesiórán közös öltöző...

Organizátor kérdése:

Nektek tesiórán közös öltöző van a fiúknak meg a lányoknak?

Figyelt kérdés

Egy békéscsabai barátnőm mesélte, hogy tesi órán együtt öltöznek a fiúk és a lányok. Két egymásnak háttal állított öltöző pad van egy lepedővel elválasztva, de persze ettől még átlátnak.

Nálunk nincs ilyen, mi hatodik óta külön öltözünk.

Nálatok hogy van? Válaszban nemet, életkort, és ha lehet várost vagy sulit is írjatok!



2012. jún. 23. 16:12
 1/9 Lestat_626 ***** válasza:
100%

Szerintem elméletileg két külön öltözőnek kell lennie és csak akkor öltöznek együtt a fiúk és a lányok, ha ők úgy akarják.

Nálunk legalább is így van. :)

2012. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenhol teljesen külön öltözőnek kellene lennie normális válaszfallal.
2012. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általános iskola 1. osztályától kezdve külön van, most középiskolában is. Gyakorlati helyen (vendéglátós suli) viszont koedukált az öltöző.
2012. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk alsóban az osztályteremben öltöztünk át, itt ugye fiúk, lányok együtt. Felsőben már külön fiú és lány öltöző volt, amit kulccsal be is tudtunk zárni.

És most a középsuliban is értelemszerűen van 2 fiú és 2 lány öltöző is van (párhuzamosan több osztálynak is lehet tesi órája, ezért kell több öltöző).

17/L

2012. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőtől fogva külön öltözőnk volt mindig.
2012. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Napéjegyenlőség válasza:
75%

Csudába, de bírtam volna, ha nálunk is közös öltöző lett volna... De minden nyáron megcsodálhattam, mennyit is fejlődtek egy év alatt a szépséges lányegyedeink.. Aztán mihelyst felnőttem a "komolyabb" kapcsolatokhoz, utána már nem vártam nyárig, hogy meglessem, mit is rejtegetnek a ruha alatt, nem hogy a fehérnemű alatt *.*


Am szerintem törvény kötelezi, hogy külön öltöző, mosdó legyen az iskolákban a két nemnek. Jogszabályokban nem vagyok am jártas, viszont megjártam pár iskolát, de egyikben sem öltöztünk egy teremben, illetve kirándulások alkalmával sem lehetett engedélyezve hivatalosan (a tanárok szerint) a koedukált hálószoba.

2012. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én csabai vagyok és külön vannak az öltözők(legalábbis nem hallottam még róla hogy együtt öltöznének). 1.-4.-ig a teremben öltöztünk, majd külön öltözőben. Úgy emlékszek hogy amikor 4.-esek voltunk és szabad volt az öltöző akkor már ott is öltözhettünk(néhányszor). 6.óta másik suliba járok és itt is külön vannak(érthető is mivel 5.-12/13 osztályos, pl. egy 13.-osnak már elég ciki lenne ha a fiúkkal kéne öltöznie..sőt már a kisebbeknek is ciki lenne szerintem) ja meg a mostani sulimban külön szinten is vannak az öltözők hogy még véletlenül se menjünk be egymás öltözőjébe :D (ennek ellenére az utolsó kb.2 hét alatt 3x voltam a fiú öltözőben) :D

15/L

2012. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nálunk (középsuli) tesi órán külön öltöző van a gyakorló helyen is de ha akkrunk ötlözhetünk eygütt
2015. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk külön van
2020. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!