Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a foglalkozásod? Szereted?...

Mi a foglalkozásod? Szereted? Hány évesen döntötted el, hogy abba a szakmában szeretnél dolgozni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügy. :D nem ezt akartam. Nem ez a hivatalos szakmám :) De ott volt akkor csak melólehetőség, mikor még 20 éves voltam. mostmár 7 éve nyomom, és megszerettem :)))) ilyen az élet.
2009. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tolmacs, fordito, nyelvtanar vagyok. A szuleim kozgazdasz palyara szantak, en viszont szuletett bolcsesz voltam, mar a gimi elejen tudtam, hogy nyelvszakra megyek tovabb. Portugal-angol szakon vegeztem. Aztan tanitottam gimnaziumban, nyelviskolakban, idegenvezettem, tolmacsoltam, forditottam. Sokat kellett kulfoldre is jarnom, itt ismerkedtem meg egyik utam alkalmaval a parommal, akivel ma mar gyerekeink vannak. Kulfoldon telepedtunk le, mivel itthon vagyok a gyerekekkel, mar nem vallalok mast, csak forditast, ahhoz csak a laptopom kell, es tudom csinalni, mig a gyerekek alszanak. Tolmacsolni mar nem szeretnek, mert nem stresszes, es nem akarok napokra elmenni a csaladtol (altalaban kulfoldi megbizasokat vallaltam). Viszont nyelvtanari allas var, ha oviba mennek a gyerekek. Szeretem a munkamat, nagyon izgalmas, kotetlen, es meg lehet elni belole.
2009. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most 27 vagyok és már 5 évesen tudtam,hogy állatorvos szeretnék lenni.És az is lette.:D
2009. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem fogalmam sincs hogy mi legyek és mindjárt érettségizek...anyum meg beakar iratni vmi olyan helyre ami egyáltalán nem érdekel:(
2009. júl. 7. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem végeztem sulival, de megjártam pár helyet:) Én sem tudtam 18 évesen, hogy mi legyek. Ekezdted az egészségügyi főiskolát, de nem jött be, végül természetvédelmi mérnöknek kezdtem tanulni, két sulit is megjártam ezen a szakon. Most úgy néz ki, hogy nemsokára megszerzem végre a diplomát:) Viszont nem ebben akarok dolgozni egyelőre, ezért elkezdtem egy logisztikai okj tanfolyamot. Remélem találok vele munkát. Egyszer dolgoztam ilyesmiben, és tetszett.

24/L

2009. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha minden jól megy két év mulva végzek, és plasztikai sebész leszek:)

7 éves korom óta valamilyen orvos akarok lenni, 13 évesen döntöttem sebészet mellett.

2009. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Még egyetemre járok, állattenyésztő szakra. Fél év múlva végzek. Ebben a szakmában szeretnék maradni, konkrét elképzeléseim vannak. (ezt nem írom le).

Anno anyám rám is erőltetett olyat, amit én nem akartam. Az egyiket nem kezdtem el (ez egy érettségi utáni képzés lett volna). Viszont az egyik egyetem egy szakát csak azért jelöltem meg, mert ő azt akarta, és utána reménykedtem, hogy ne oda vegyenek fel. (hát nem is vettek szerencsére :D) Mondd meg neki, hogy te nem akarod azt, ha konkrét okokat mondasz, csak megérti.

2009. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. júl. 7. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Eredetileg matematika tanár. De áttértem az informatikára, ezt sokkal jobban szeretem tanítani, még 3 félév van hátra. 29 évesen iratkoztam be informatika szakra, soha nem késő váltani.
2009. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem dolgozom:-) 22 évesen megismerkedtem a férjemmel, most 32 éves vagyok és mellette szerencsére megtehetem, hogy csak háztartás vezessek.

Egyetemen történelem- olasz szakon végeztem, úgy volt, hogy tanár leszek, de aztán ez lett:)

2009. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!