Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi bizonyítványom...

Érettségi bizonyítványom "magába foglalja" a középiskolait? (lent)

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet hogy elveszítettem a középiskolai (9-12) bizonyítványomat és valami horribilis összegért pótolnák, kérdésem az lenne hogy akadhat olyan alkalom az életemben mikor szükségem lesz rá? Továbbtanulni egyenlőre nem akarok, legalábbis nem olyan helyen, ahol szükség lenne rá. Azon kívül? Munahelyeken, vagy bárhol? Érettségi bizonyítványom megvan, én úgy gondolom, az "feljebbvaló" és magába foglalja, hogy akkor elvégeztem a 9-12 osztályt. Ti mit gondoltok erről?
2012. jún. 26. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg csak az érettségit szokták kérni szóval nem sürgős pótolni a középiskolai bizit.
2012. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért megvenném. Lehet 10 év múlva akarsz tovább tanulni,vagy a munkahely küld el ,és kelleni fog. Vagy egyszer sürgősen szükséged lesz rá,inkább most mint pár év múlva még drágábbért.
2012. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, sztem nem foglalja magába. az addig oké h megvan az érettségid, de tegyük föl h megbuksz 12. év végén egy olyan tantárgyból ami nem kötelező érettségi tantárgy. abból pótvizsgára kéne menned, ergo nincs meg a 12. osztály, vagyis nem végezted el a középiskolát. az már egy másik dolog h megkapod az érettségit...
2012. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem telesíti a középiskolát,vagyis nem érettségi tárgyból bukik meg,akkor érettségi bizi helyett csak ilyen tanusítványi izét kapna,nem a kék tokosat. (én így emlékszek)
2012. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!