Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki jelentkezett idén...

Valaki jelentkezett idén matek alapszakra?

Figyelt kérdés
És ha igen hova és mennyi ponttal? Tudom nagyon sok ilyen kérdés van más szakkal is, de aki ide jelentkezett azt gondolom érdekli. Tudom előre nem lehet megjósolni a ponthatárokat, de úgy gondolom, hogy másokat is érdekel, hogy ki mégis mennyivel indul neki a felvételinek.
2012. jún. 26. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
én már végzős leszek matekon. de nem kell parázni, nagyon alacsonyak a ponthatárok. szerintem az sem kizárt, hogy néhol akár csökkenni is fognak, mert több a férőhely, viszont nem jelentkeznek többen. sok sikert!
2012. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én igen, BME meg ELTE matekot is megjelöltem, és 380 fölött van a pontom.... remélem annyit nem emelnek, bár többen jelentkeztek, mint eddig...
2012. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor előző hozzászóló ha első helyen neked a bme matek állt amin 370 volt a ponthatár és így tuti felvettek téged is akkor most a csoporttársam vagy :D
2012. okt. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!