Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki leirja nekem hogy az...

Valaki leirja nekem hogy az irodalomtörténeti atlaszban milyen költök vannak benne?

Figyelt kérdés
Érettségire tanulok de nincs ilyen atlaszom és nem tudom, hogy milyen költök vannak benne Előre is köszönöm

2012. jún. 27. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte az összes, ami szerepelhet az érettségi tételeid között és magyar. Külföldieket nem tudom benne vannak-e, viszont például akit én húztam, nem találtam meg, de lehet benne volt, csak nem volt kedvem keresni. De az irodalomtörténeti atlasz is csak nevesebb költőknél hasznos (Petőfi, Mikszáth, Móricz, Jókai...) mert a többinél alig van benne valami.
2012. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!