Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha itt Győrben estin szeretnék...

Ha itt Győrben estin szeretnék tanulni, akkor miért nézik meg a bizonyítvány jegyeimet az utolsó évről? 9. -ik év végi jegyeim rosszak lettek, de nem buktam meg, attól még a 10. -et elkezdhetem ott vagy nem?

Figyelt kérdés
Rába gimiről van szó,és nem Győrben jártam suliba hanem más városba.Megoldható lenne 2 év alatt letenni a 3évet?vagyis van ahol ezt engedik?én mondjuk úgy képzeltem,hogy 10.-ből egyből osztályozót csinálnék,és így 11.-et kezdeném,vagy nem tudom ezt hogyan lehetne megoldani.szeretném 2 év alatt letenni az érettségit,előrehozott érettségit is szeretnék tenni ha nem szeptemberben de májusban igen.Ez így megoldható?
2012. jún. 27. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ez így elég érdekes, általában úgy szokott lenni, hogy a 9-10 az 1 osztály, 11-12 szintén egy másik. osztályozót tehetsz a 10. osztályból szerintem, de nem vagyok benne biztos. a bizidet azért nézik meg, hogy van-e valami tantárgy, ami náluk volt, te meg nem tanultad 9. osztályban. ha volt ilyen, abból is vizsgáznod kell.
2012. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és több suli ezt a lerövidítést átlaghoz köti, tehát ha mondjuk a 9. osztályos bizid 3,8 átlagú, akkor rövidíthetsz, azalatt nem.
2012. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm.de a Rába gimi honlapján,ezt írták a bizikre:"Az évfolyamokba sorolás az előző tanulmányok alapján történik"ezért kell:(
2012. jún. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!