Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 23 évesen mihez kezdenétek...

23 évesen mihez kezdenétek magatokkal a helyemben?

Figyelt kérdés
van egy érettségim és egy szakmám, amiben egészen januárig el tudtam boldogulni, de azóta nincs munkám. Már 50-60 állásra jelentkeztem, de semmi. van jogsim, okosnak tartom magam, autóm is van, de nem tudok előre lépni. Külföldre sajnos nem tudok menni, mert beteg szüleimnek szüksége van rám itthon szinte napi szinten. Tanulni is szívesen tanulnék, de mivel már egy szakmám van, csak költségtérítésesen menne, de nem tudnám miből fizetni. Ti mit kezdenétek magatokkal? kezdem kilátástalannak látni a helyzetem. 23/l

2012. jún. 29. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
ha jó a beszédkészséged, akkor menj el üzletkötőnek.
2012. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbálkoztam már lakáskassza értékesítéssel, de nem igazán jött be a dolog.
2012. jún. 29. 12:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj egyetemre. Ott mehetsz még államira.
2012. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és fősulin mehetek felsőfokú szakképzésre államilag finanszírozottra? és levelezőre gondoltam, hogy mellette ha esetleg sikerül munkát találni, akkor dolgozni is tudjak!
2012. jún. 29. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak,nem tom pontosan,de talán 8 félévet támogat az állam a felsőoktatásba.ha tévedtem javítsatok ki :)
2012. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

én úgy tudom h 12 félévet biztosít az állam (államilag támogatotton), de pl. jelentkezel egy 6 féléves képzésre, akk azt 8 féléven belül kell elvégezni. ha ezt túllépi akk az adott szakot költségtérítésesen lehet folytatni.


[link]

2012. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12 félévet. és van levelezőn is állami, az már más kérdés,hogy elég ritka dolog már. menj fel felvi.hu -ra,böngéssz,érdeklődj,számíts pontokat.


amúgy épp tanácsolni akartam külföldöt miután olvastam mit írtál. ingázni sem tudnál?

2012. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én 23/f vagyok, ugyanúgy van egy érettségim és egy felsőfokú szakképzésem, amit egy középsuliban csináltam meg.

Meguntam hogy a már több 100 elküldött életrajzomból egyre sem kaptam választ, szal jelentkeztem fősulira.

Egyébként amit kérdeztél, lehet államis helyed, mivel nem felsőoktatásban tanultál :)

2012. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! és milyen szakra jelentkeztél ha érdeklődhetek?
2012. júl. 12. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismét csak Fsz-re, mivel engem a gazdaságtudományok érdekelnek, de oda ugye nincs állami hely...

Szal Kereskedelmi szakment és idegenforgalmi szakment jelöltem:)

2012. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!