Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Mi van akkor ha a...

Segítség! Mi van akkor ha a konzulensem, nem válaszol?

Figyelt kérdés
Elvileg elvállalt, hogy a szakdolgozatot nála írhatom majd, körülbelül 3 hónapja bólintott erre rá. Megbeszéltük, hogy rendben, majd ha tényleg aktuálissá válik a dolog, keressük egymást. Igen, csak közben írtam neki, hogy kezdeném az anyaggyűjtést, meg örülnék ha javasolna szakirodalmat, és végre megbeszélnénk a konkrét témát, mert eddig csak egy kb témát határoztunk meg, amit még szűkíteni kéne. Ha találkoztunk, vizsgaidőszakban köszönt, és ennyi, írtam neki mailt 1-2 hónapja hogy a nyárt hogy oldjuk meg legyen-e személyes kontakt, vagy valami, de semmi reakció...Múlthét pénteken írtam neki hogy ugyan döntse már el, hogy vállal-e és segít-e, mert akkor haladni kéne, ha nem akkor jelezze, és keresek másik konzulenst. Válasz nem érkezett, pedig ráér, és olvasta a maileket. Mi a teendő ilyen helyzetben? Szorít az idő, haladnom kell!!!

2012. jún. 29. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyesen nem tudod megkeresni? Esetleg egyetemi telefonkönyv ha nálatok van olyan, vagy az adott tanszéken megkérdezed hogy mikor lehet elérni. Nálunk akkor csinálnak ilyet ha külföldön vannak vagy sok programjuk vagy munkájuk van.
2012. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi! 300 km választ el minket, az egyetemtől ő 300 km-re lakik az ország másik felében. Annakidején az email kapcsolatban egyeztünk meg, de így hogy haladjak? Vagy ezekszerint nem szívesen vállal engem, vagy részéről nem aktuális a dolog? De akkor megírhatná... mert tuti h a mailt olvasta....
2012. jún. 29. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg csak nem akar ezzel nyáron foglalkozni, mert az mégis csak nyári szünet... A szorgalmi időszaknak is meg a vizsgaidőszaknak is vége van már...

Az én konzullensem se nagyon foglalkozik a szakdogámmal, de attól én még írom.

Novemberben kell leadni, nálunk legalábbis, majd szeptemberben bemutatom neki hogy mire jutottam, és akkor szeptembertől novemberig javitgatunk rajta.

Szerintem felesleges telefonon zaklatni őt, ha nem akar válaszolni az emailre, megteheti, nem szép tőle de attól még ez van!

Én is azért kezdtem el most nyáron a szakdogát, mert szeptembertől főállásban fogok dolgozni, és az a terv hogy megirom nyáron, és akkor ősszel csak javitgatunk rajta közösen a konzullenssel. A csoporttársaim például akik nem dolgoznak, még csak most döntöttek arról sokan hogy leszűkitve miről is akarnak irni, és nem tervezik hogy nyáron foglalkoznának a témával

2012. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem október 15 a leadási határidő.. Csak kéne vele foglalkoznom, mert ha szeptemberben kezdeném el, azt gondolom h nem tudnék 1.5 hónap alatt egy normális dogát összehozni. Az bosszant, hogy ő akarta h nála írjam, szóval én mentem volna máshoz, ő ajánlotta hogy segít. Már azóta írt, de hetente kapok tőle egy emailt, személyes konzultációnk még nem volt, kivéve mikor kértem hogy legyen a konzulensem. Akkor még témáról sem volt szó meg semmiről, csak rábólintott hogy rendben, segít. Az meg hogy nyár van nem menti fel, mert ő ajánlgatta hogy segít...... Ennek ellenére semmi!
2012. júl. 7. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!