Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik állandóan halogatnak? Én mindig próbálom elkerülni, de végül mindig mindent az utolsó pillanatra hagyok. Nektek mi vált be, hogyan tudtátok legyűrni a halogatást?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mit halogatnak?
2012. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok egyre jobban,nem foglalkozom vele:)
2012. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Gondolom főleg tanulást halogatsz, ugye?

Hát azon nemigen tudtam sose változtatni. De más téren igen, mert máshol volt motiváció, meg láttam értelmét a dolognak. A tanulás kissé speciális dolog...

2012. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi a horoszkópod, aszcendensed?
2012. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még halogatom, hogy foglalkozzak eme problémával!
2012. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok a tanulás terén általában. Most érettségiztem és nagyon az utolsó napokra hagytam a tanulást. Jók lettek összességébe az eredményeim, de tudom, hogy tudtam volna többet is és lehetett volna jobb is, ha kitartóbb vagyok és hamarabb nekilátok. Mindig megfogadom, hogy legközelebb ez nem így lesz. Most is megfogadtam :D Majd meglátjuk.. Talán az vált volna be, ha előre írok egy beosztást, hogy melyik nap mit kell megtanulnom.. és esetleg mondtam volna valakinek a családból, hogy kérdezze meg rendszeresen, hogy megtanultam-e a napi adagot.
2012. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Majd holnap válaszolok ;D

Komolyra fordítva a szót, ha van valami, amit el kell végezned, próbálj meg írni egy listát, oszd be, hogy mikor kezded el, mikor mit csinálsz meg belőle. Ha van időd, nem kell egyszerre, elosztod, ahogy tudod, csak legyen benne a tervben, hogy a határidő előtt pár nappal már kész vagy. Apránként lehet csak rászokni, de nem lehetetlen. Ha elkezdnél vele elcsúszni, mindig jusson eszedbe, hogy mennyire szoktál kapkodni az utolsó éjjel, és hogy az milyen rossz :)

2012. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hallogatni szoktam, igen, de úgy csinálom, hogy bár utolsó pillanatban, de legyen ráidőm megcsinálni. Ha fontos nekem a dolog (érettségi tantárgyak, meg számomra fontos tantárgyak, magam válaszott dolgok) akkor végzek vele, hagyok annyi időt az utolsó pillanatra. Ha pedig számomra nem fontos, akkor úgy se tudnám rávenni magamat (földrajz és rajz ilyen).


Nekem tökéletes így is, nem gondolom, hogy kéne változtatnom rajta.

2012. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, a tanulásr gondoltam. :)


A horoszkópom skorpió, az aszcendenst viszont nem tudom.


Köszi mindenkinek a válaszokat!

2012. jún. 29. 23:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem halogatom, sőt. Néha még szerintem is túl kevés pihenőidőt hagyok magamnak, annyira hamar kezdem. Viszont lassan haladok és ha kellene se tudok egyszerre sokat, így nem járok jobban, mint a halogatók.
2012. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!