Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van más is, aki Pesten lakik...

Van más is, aki Pesten lakik és a szegedi orvosira fog menni várhatóan? (és nem ismerős arrafelé. :/)

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pesti, de Szegedre járok. Sok évfolyamtársam jár le Pestről, és egytől egyig imádják. A legtöbben azért kerültek ide, mert Pestre nem kerültek be, de senki nem bánja. Gondolom azért írtad ki a kérdést, mert tartasz a dologtól, nem?

Ne aggódj, sok segítőkész ember van itt:) Ha van vmi konkrét kérdésed vagy problémád, akkor nyugodtan írj!:)

2012. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszii.Hát remélem jó lesz minden. Igen azért:D Félek kicsit egyedül lemenni teljesen új helyre,de valószínű sote nem játszik:/ (ha több pont kell, mint tavaly)Holnap megyek pont szegedre és akkor körbenézek arra:)hát lenne pár ezer kérdésem, de ráér majd ha tudom h tuti oda megyek:)
2012. júl. 2. 00:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Tök szerethető város. Mi több, gyönyörű:D Legalábbis nekem:) De persze ízlések és pofonok.

Majd nyugodtan keress mg, ha végül ide jössz, szívesen segítek, ha tudok:)

2012. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam Szegeden:D Tényleg nagyon szép, meg így élhetőbbnek tűnik, mint Pest..Persze azért hiányozna:/ Viszont a kollégium nagyon nem tetszett(Apáthy vagy mi. Nem tudod, melyik kollégium a jobb,modernebb? És megéri albérletet szerezni, vagy inkább első évben még jó a kollégium és utána ha ismerem az embereket, helyet akkor albérletet?:P
2012. júl. 4. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem kolis vagyok:)

Az Apáthy a "jobb", mert ott minden szobához fürdő van. Mi volt a baj vele?:) A másik a Jancsó, az a "bulisabb", ott nincs minden szobához fürdő.

Ha tanulósabb vagy, akkor jobb az Apáthy (de oda nehezebb bekerülni), ha bulizósabb, társaságra vágysz inkább, akkor jobb a Jancsó.

De azért Szegeden az albérlet árak sem olyan rosszak.

Szerintem mindkettőnek meg van az előnye és a hátránya...az albiban jobban lehet tanulni, magadra tudod zárni az ajtót, azzal költözöl össze akivel akarsz, de koliban jobban lehet ismerkedni, jegyzetet szerezni, segítséget kapni, több a buli.

De én inkább az albérletre szavazok, ha van rá mód:)

Egyébként felvi.hu-n SZTE-ÁOK 2010-es fórumban éppen ketten is kínálnak albérletet:)


Egyébként miket néztél meg?

2012. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
felvettek a sotere:O :(
2012. júl. 25. 01:02
 7/12 anonim ***** válasza:
engem iiiiis:D nagy gratula:)
2012. júl. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
várjunk csak. te ennek nem örülsz?:O
2012. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratu! De miért a szomorú jel?:D Ha inkább szotéra jöttél volna, miért nem cserélted meg a sorrendet?:DD
2012. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert nem is gondoltam, h fölvesznek a sotére:D És már úgy beleéltem magam, hogy szeged, új környezet, kolesz, nyugisabb, bulisabb, klinikák egy helyen...De persze azért örülök is, csak kicsit meglepett:)
2012. júl. 26. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!