Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Hogyan tudhatom meg, hogy valóban érettségizett-e? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Úgy érzem, az egyik legjobb barátom hazudik mindenkinek a tanulmányaival kapcsolatban, és megvezet mindenkit. Ezért nagyon érdekelne, hogyan tudnám kideríteni hogy valóban leérettségizett-e.....a bizonyítványát nem látta még senki, mert mindig valami kifogása van a hollétével kapcsolatban.

2012. júl. 1. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy hívják, mikor, hol érettségizett?


Sok iskola kiírja a beosztást. Ez általában a neten is elérhető.

2012. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nevet írni, se iskolát.... de nyomozgattam az iskolája honlapján és nem találtam ehhez kapcsolódó dolgokat. Sőt az iskolát is felhívtam de azt mondták, hogy nem adhatnak ki infot
2012. júl. 1. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél kíváncsi, ha hazudik max ne barátkozz vele. A suli honlap se mond sokat az én iskolám 5 éve nem frissítette.
2012. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajna muszáj megtudnom! nem sz*rhatok rá...
2012. júl. 1. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Te ugyan abba az évbe érettségiztél? Kérdezd meg te magyarból töriből itt és itt mit választottál.
2012. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem, én már 3 éve érettségiztem............. viszont ezzel az a baj hogy simán lehet hárítani..... valami fix bizonyítték kéne....néztem de a neten de nem teszik közzé az érettségizettek névsorát sem
2012. júl. 1. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen ismerősöm, általánosban végig bukdácsolt, nagyon buta, és szerinte mindenből 100%-os érettségit írt, valamint állítólag andragógiára jár, ahol szentül meg van arról győződve, hogy ő pszichológiát tanul...
2012. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán egy közvetett bizonyíték lehet, ha megkérdezed az eredményeinek a százalékát. Ha tudod, hogy az összes tárgyból pontosan mikor érettségizett, és milyen eredménnyel, akkor talán le lehet szűkíteni itt:

[link]


Ezen az oldalon az összes érettségizett eredménye fent van egy excel táblában, természetesen név nélkül. Azonban vannak bizonyos adatok, amelyek fent vannak. Ha egy kisebb településen érettségizett, akkor le lehet szűkíteni, ha tudod a pontos százalékokat, esetleg a részpontszámokat. A településre is tudsz szűkíteni, szóval talán ér valamit. Persze ha egy budapesti kerületről van szó, az úgy már más, mert lehet sok egyezés van.

2012. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt úgy gondolom, hogy. Ha tudod, hogy pl. 2009 májusában érettségizett, és tudod, hogy közép töriből 75%-ot ért el, akkor szimplán letöltöd az excel fájlt leszűkítve a városra, sorbarendezed a %-os eredmények alapján, és találsz mondjuk 5db 75%-osat, akkor lehet szűkíteni a kört a nem, az érettségi vizsga típusa szerint (előrehozott vagy rendes), az érettségi vizsga idején hanyadikos volt (12-es), akkor nappali tanulói jogviszonya volt, és az iskola típusa gimi vagy szakközép. Ezzel talán már le is tudtad szűkíteni egyre, ha meg tudod a részpontszámokat az írásbelin, szóbelin, akkor mégjobb, bár 3 év után amúgyis elfelejti mindenki.

Ezt megcsinálod mindegyik tárgyból, és ha látod az ő eredményeit a statisztikában, vagyis van legalább egy olyan százalékos eredmény, ami a kritériumoknak is megfelel, akkor vélhetően igazat mond.

Jobbat én speciel nem tudok.

2012. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, mi van a bizonyítván legutolsó oldalán
2012. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!