Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt szintű érettségi...

Az emelt szintű érettségi eredményét elküldi az Oktatási Hivatal?

Figyelt kérdés
A szóbeli érettségi után nem tudtam meg hogy mi ennek az intézési rendje, a kormány weboldalán sem találtam erről semmit. A volt sulimon keresztül intéztem a jelentkezést, elképzelhető hogy náluk van a pótlap csak nem szóltak?
2012. júl. 2. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen pótlap?


Ha érettségi vizsgát tettél, és nem vetted át az eredményhirdető értekezleten, akkor a záróértekezlet után 8 napon belül postázzák neked.

2012. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint ha már van érettségi bizonyítványod és most tanúsítványt kapsz majd - "volt sulid", innen feltételeztem.
2012. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen van érettségim, és pótlapot kap az aki javít nem írják át a régit. Akkor nem kell semmit csinálnom csak várnom hogy hozza a postás ? Kicsit parás mert 8 nap van a jelentkezés végéig.
2012. júl. 2. 20:13
 4/4 reptoid ***** válasza:

Szerintem te a tanúsítványra gondolsz pótlap alatt.


Próbálkozhatsz az iskola titkárságán is, hátha ott van még, akkor át tudod venni személyesen is.

2012. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!